O mnie

Witaj!

 

Zawodowo zajmuję się grafiką reklamową, tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem stron www, reklamą i szeroko pojętym marketingiem. Moją pasją jest tworzenie prac w technikach rysunku takich jak węgiel, kredki ołówkowe i akwarelowe, pastele suche i olejne, zajmuję się również malarstwem akrylowym i rękodziełem. Tworzę również plakaty, artpostery, nadruki i projekty na indywidualne zamówienie. Jestem miłośniczką sztuki, architektury wnętrz i specjalistką w tworzeniu czegoś z niczego. Uwielbiam inspirujące projekty i cenię sobie balans miedzy kreacją a pragmatyzmem, umysłem a sercem. 

Reklamą i marketingiem zajmuję się od ponad 10 lat. Pracowałam dla wielu małych i średnich Firm działających w rozmaitych branżach. 

Dzięki kompleksowemu podejściu pomagam w wykreowaniu wizerunku, „opakowaniu” produktów i usług oraz dobraniu najlepszych narzędzi do promocji. Zawsze wybieram najbardziej optymalne rozwiązania, tak aby poniesione koszty były adekwatne do rezultatów działań i przekładały się na realne zyski. 

 

moco deco monika chomiuk
Przewiń do góry