Działania marketingowe

Kompleksowe działania marketingowe polegają na zbudowniu określonego, wiarygodnego i spójnego wizerunku Firmy, produktu lub usługi. Począwszy od zaprojektowania i wdrożenia kompletnej identyfikacji wizualnej, poprzez public relations i komunikację medialną, po działania polegające na budowie contentu i pozycjonowaniu marki.  

Oferta współpracy marketingowej skierowana jest głównie do małych i średnich Firm, a także dla nowo powstałych podmiotów, które potrzebują kompleksowego wsparcia w kreacji marki. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie musisz mieć gotowego projektu czy rozpisanego planu. Zaczniemy od sprecyzowania oczekiwań i priorytetów, porozmawiamy chwilę o marzeniach, a następnie opracujemy najlepszą strategię i dobierzemy optymalne narzędzia do jej realizacji. 

Nasze działania od podstaw

Marketing jest złożonym pojęciem i składa się na niego szereg elementów. Zawsze określamy cele i dobieramy odpowiednie działania:

  • opracowanie identyfikacji wizualnej: logo i księga znaku, kolorystyka, typografia firmowa i standaryzacja czcionek, szata graficzna dokumentów firmowych, wizytówki, spójne, estetyczne i czytelne oznakowanie obiektów i charakterystyka wystroju wnętrz, dresscode 
  • opracowanie materiałów firmowych i prosprzedażowych: projekty graficzne materiałów promujących (ulotki, foldery, broszury, katalogi), wygląd i prezentacja produktów
  • przedstawienie historii i misji Firmy: przedstawienie początków powstania i doświadczenia, budowa zaufania i wartości marki
  • budowa strony www: nowoczesna, czytelna, bogata wizytówka Twojej Firmy w sieci
  • social media: opracowanie layoutu i strategii działań w social mediach
  • reklama: kampanie reklamowe i promocyjne, reklama na nośnikach zewnętrznych i pojazdach, reklama w sieci, wyposażenie w materiały reklamowe (roll-upy, stendy, gadżety, gazetki reklamowe, potykacze, flagi)

Rebranding marki

Oferujemy obsługę przy odświeżeniu lub zmianie wizerunku Firmowego. Procesy te są złożone i wieloetapowe, dlatego warto przeprowadzić je przy profesjonalnym wsparciu, a także poprzeć je odpowiednio ukierunkowaną kampanią informacyjno- promocyjną. We wszystkim pomożemy!

Dowiedz się więcej:

Projekty specjalne

Urządzanie ekspozycji

Przewiń do góry